Informace o produktě

Guarani Katuava 0,5kg

Guarani Katuava 0,5kg
Producent: Guarani
136.00 / 1ks.
272,00 Kč / kg
In stock

Silné Bylinkovo-kořeněné aroma ihned po otevřeí balíčku. Pak jste právě otevřeli neodolatelné yerba Guarani. Kdysi jsme přemýšlel nad tím jak by asi chutnalo spojení bylinkovo – kořeněná směsi s yerba mate. Dnes to už vím. Guarani Kutuava je právě ono spojení, opravdová síla s hlubokou chutí a aroma.

Tato značka nic neskrývá, cele složení je vidielné na první pohled oka. Silně vysušené lístky,klacíky a věvičky se spojují s novým „ tovaryšem” – kutuavou. Kuuava je legendární rostlina,která se v lidové medicíně používala jako afrodiziakum. Nejen, že dobře chutná, ale také máblahodárné účinky. Jasně hnědá kutuava spolu s svělezelenou sušinou tvoří jedinečný kontrast.

Aroma vzniká spojením silně opáleného yerba mate, a skěle vonícím stromem katauvy. Ihnedpo otevření ucítíte, že společně tvoří skvělý pár. Yerba mate se stává ještě více elegantní aluxusní. Celou dvojici pak doprovází burrito, které dodává osvěžení a energii svým mátovýmaroma. Sjednocuje celek a doplňuje jej. Proto ve výsledku vzniká ideální hluboký aaromatický trojůhelník.

Chuť je jedinečná právě díky spojení tří různých ingrediencí. Vychutnat si však můžeme opravdu každou ingredienci. Klasické, sluneční mate spojené s eleganí dřevěnou chutí kutuavy a svěžím burrito. Každý doušek má své osobié kouzlo. Nápoj je vhodý i prozačátečníky (maeisty), ale také pro ty, kteří si libují v klasice a milují ochucené yerba mate.

Guarani Katuava je skvělý chuťový požitek tří různých ingrediencí. A tak neváhejte a ochunejte!

  V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.

Technické parametry:
Hmotnost:
500g
Komentáře uživatelů
Seznamte i jiné klienty se svými komentáři
Zeptej se na produkt:

Pokud jste nenašli ve výše uvedeném popisu vše co jste chtěli vědět o daném produktu, tak nám pošlete na e-mail Vaše dotazy a my Vám na ně s radostí odpovíme jak nejrychleji to bude možné.

E-mail:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
Otázka:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
zaznáčená pole- Toto pole je nutné vyplnit k objednávce. - jsou nutná
Doporuč tento produkt:

Pokud chcete poiformovat své známe o produktech, které by je mohli zajímat, tak využíjte níže uvedený formulář.

Pro:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Můžete uvést více e-mailových adres
Podpis:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Obsah:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
zaznačená pole - Toto pole je nutno vyplnit k objednávce. - jsou nutné
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel