Informace o produktě

Guarani Menta Limon 0,5kg

Guarani Menta Limon 0,5kg
Producent: Guarani
138.00 / 1ks.
276,00 Kč / kg
In stock

Levněji v sadě !

Cena zboží mimo saduCena sady
Verde Mate Green Limon 500g + Guarani Menta Limon 500gVerde Mate Green Limon 500g + Guarani Menta Limon 500g276.00Kč242.00KčUšetříte (12.32%)
Verde Mate Green Menta Limon 500g + Verde Mate Green Menta Limon 500gVerde Mate Green Menta Limon 500g + Verde Mate Green Menta Limon 500g276.00Kč242.00KčUšetříte (12.32%)

Máte chuť vyzkoušet horké jihoamerické slunce a mátovocironovém osvěžení vklasickém yerba mate? Pak ochutneje Guarani Menta Limon. Guarani Menta Limon jejedno z nejzajímavějších spojení chutí své kaegorie. Chutná vítečně za studena, ale i zatepla. Je to to pravé sluneční osvěžení, které čeká právě na vás.

V této kompozici se pojí tradiční elaborada Guarani spolu s mátovým a citronovým olejem.Proto se tato elaborada vizuálně nijak zvlášť nelyší od klasické verze, je velmi konkrétní,odvážná a přírodní, pro opravdové gurmány.

Aroma je velmi intenzivní. Ihned po otevření balení, ucítíte výraznou vůni citrónu a máty,která však nijak neovlivňujě vysokou kvalitu nápoje. Díky tomuto složení nám cesmínaparaguayská dodá opravdové osvěžení. Dlouho jsem přemýšlel nad tím jestli je to opravdureálně spoji tyto ingrediecne společně, poté co jsem nápoj okusil, vím, že je to opravdu možnéa výsledek je famózní.

Chuť je stéjně jako aroma osvěžující. Skvělé vyvážená. V kompzici můžeme ucítit pravou,přírodní mátu ve dvojci s citrónem. Chuťe se mísí, avšak žádná chuť není dominantní.Studené terrere opravdu stojí za to. Guarani Menta Limon je univerzální spojení vhodné přiteplých i studených dnech. Pokaždné Vás totiž bude svádět svým aroma a bohatou chutí.

Je to přírodní teleport, který vás a vaší mysl až na jihoamerickou pláž. A tak neváhejte aochutnejte!

V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.
Technické parametry:
Hmotnost:
500g
Komentáře uživatelů
Seznamte i jiné klienty se svými komentáři
Zeptej se na produkt:

Pokud jste nenašli ve výše uvedeném popisu vše co jste chtěli vědět o daném produktu, tak nám pošlete na e-mail Vaše dotazy a my Vám na ně s radostí odpovíme jak nejrychleji to bude možné.

E-mail:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
Otázka:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
zaznáčená pole- Toto pole je nutné vyplnit k objednávce. - jsou nutná
Doporuč tento produkt:

Pokud chcete poiformovat své známe o produktech, které by je mohli zajímat, tak využíjte níže uvedený formulář.

Pro:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Můžete uvést více e-mailových adres
Podpis:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Obsah:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
zaznačená pole - Toto pole je nutno vyplnit k objednávce. - jsou nutné
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel