Informace o produktě

Yerba Verde Mate Green Regulase 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Regulase 0,5kg
Producent: Verde Mate
155.00 / 1ks.
310,00 Kč / kg
In stock

Květiny, bylinky a yerba mate ve společné harmonii – Zdraví přímo na dlani. Verde Mate Regulase je další revoluční směsice yerba mate od brazilského producenta. Toto yerba není jen chutné, ale také zdravé. Řídí správnou funkci organismu, napomáhá při udržování stálé tělesné hmotnosti.

Je pro vás těžké vypít různé zdravotní směsice bylinek? Ať už „s” nebo „bez” přidání yerba mate? Často jsou velmi hořké, nepřiměřené vaší chuti a chybí v nich vyrovnanost a harmonie? V tomto případě je to úplně jinak. Všechny ingredience se krásně mísí, ani jedna není nijak výrazná. Prostě společně vytvářejí jedninečnou souhru chutí spolu s brazilským yerba mate.

Chuť je velmi vyrovnaná, není ani extrémně hořká, ani sladká. Prostě ideální. Přiznávám, že jsem se nejdříve hodně obával výrazné nahořklé chuti heřmánku a semínek kopru. Naštěstí byly mé obavy zažehnány. Chutnal opravdu výtečně. A musím podotknout, že i svěží chuť yerba mate nezanikla, ale naopak se ještě zvýraznila.

Ve složení yerba mate naleznete mimo jiné také bez, semínka kopru, morušovník, heřmánek, a šípky. A opravdu mi můžete uvěřit, že každá ingredience je cítit v odvaru. Již po otevření balení ucítíte lehce nasládlou vůni květů a bylinek, která je jedinečná. Ihned po zalití sušiny teplou vodou ucítíte ještě intenzivnější aroma.

Verde Mate Regulaseto nejenom pomáhá léčit, ale také udržuje vaše zdraví a chutná skvěle.

V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.
Technické parametry:
Hmotnost:
500g
Informacje dodatkowe:
W zakładzie konfekcjonujemy produkty zawierające orzechy. Staramy się, by pakowanie alergenów odbywało się w najdłuższym możliwym odstępie czasu, jednak nie możemy w 100% zagwarantować, że w pakowanych produktach nie znajdą się się śladowe ilości alergenu
Komentáře uživatelů
Seznamte i jiné klienty se svými komentáři
Zeptej se na produkt:

Pokud jste nenašli ve výše uvedeném popisu vše co jste chtěli vědět o daném produktu, tak nám pošlete na e-mail Vaše dotazy a my Vám na ně s radostí odpovíme jak nejrychleji to bude možné.

E-mail:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
Otázka:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
zaznáčená pole- Toto pole je nutné vyplnit k objednávce. - jsou nutná
Doporuč tento produkt:

Pokud chcete poiformovat své známe o produktech, které by je mohli zajímat, tak využíjte níže uvedený formulář.

Pro:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Můžete uvést více e-mailových adres
Podpis:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Obsah:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
zaznačená pole - Toto pole je nutno vyplnit k objednávce. - jsou nutné
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel