Informace o produktě

Yerba Verde Mate Green Katuava 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Katuava 0,5kg
Producent: Verde Mate
155.00 / 1ks.
310,00 Kč / kg
In stock

V klidu si rozbaluji balík a ... přímo do nosu mně praštilo neskutečně svěží aroma. Je to jedna z nejvoňavějších směsí, které jsem okusil. A chutná opravdu výborně! Verde Mate Katuava je absolutní hit mezi dostupnými směsicemi. Rozhodně bude úspěšná!

Stejně zelená směsice, jakoby právě natrhaných lístků, ale tentokrát obohacená o maličké kousky dřeva catuaby, muira puamy a jeřabiny. Uvnitř se nachází nejen nějaké sušené dřevo, ale také kusy jakoby pořád žijící rostliny. Není se čemu divit, že nápoj z catuaby funguje rovněž jako afrodiziakum. Vzbuzuje již od začátku. Přitahuje zrak, pokouší čich. Prostě svadí k okoštování.

Spolu s prvním ucítěním svěžesti aroma, které postupně přechází do okořeněných a teplejších tonů, neztrácí svou živost. Vůně toho to druhu, ke které se vrátíte.. ani ne po chvilce aby jste znovu mohli ucítit a objevit její neobyčejnost a hloubku. Jestliže zalejete Verde Mate Katuava v palo santo, pokaždé získáte hluboce dřevnaté podtržení. Je originální.

Podle mně je chuť lehce jemnější než aroma, které je dominující v této kompozici. Na jazyku se rozplývá, proniká spolu s cesmínou, která mu umožňuje v plné síle ukázat své kouzlo. Je to veliké plus, protože během pití můžeme pocítit skvělou svěžest zakladní Verde Mate spolu s dřevnými tóny. Je to gurmáská směs, která neomrzí a kterou můžeme rovněž postupně objevovat jako čisté druhy yerby. Avšak tady máme něco víc, a není to jen obyčejný přídavek, je to cesmína paraguayská.

Verde Mate Katuava je dobrý, neobyčejný příběh. Je rozhodně atraktivním celkem.

V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.
Technické parametry:
Hmotnost:
500g
Informacje dodatkowe:
W zakładzie konfekcjonujemy produkty zawierające orzechy. Staramy się, by pakowanie alergenów odbywało się w najdłuższym możliwym odstępie czasu, jednak nie możemy w 100% zagwarantować, że w pakowanych produktach nie znajdą się się śladowe ilości alergenu
Komentáře uživatelů
Seznamte i jiné klienty se svými komentáři
Zeptej se na produkt:

Pokud jste nenašli ve výše uvedeném popisu vše co jste chtěli vědět o daném produktu, tak nám pošlete na e-mail Vaše dotazy a my Vám na ně s radostí odpovíme jak nejrychleji to bude možné.

E-mail:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
Otázka:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
zaznáčená pole- Toto pole je nutné vyplnit k objednávce. - jsou nutná
Doporuč tento produkt:

Pokud chcete poiformovat své známe o produktech, které by je mohli zajímat, tak využíjte níže uvedený formulář.

Pro:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Můžete uvést více e-mailových adres
Podpis:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Obsah:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
zaznačená pole - Toto pole je nutno vyplnit k objednávce. - jsou nutné
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel