Informace o produktě

Guarani Despalada Sin Palo 0,4kg

Guarani Despalada Sin Palo 0,4kg
Producent: Guarani
137.00 / 1ks.
342,50 Kč / kg
In stock

Levněji v sadě !

Cena zboží mimo saduCena sady
Yerba Mate Guarani Despalada + Yaguar 900gYerba Mate Guarani Despalada + Yaguar 900g279.00Kč279.00KčUšetříte (0.00%)

Krásné, jemné lístky, které v sobě ukrývají mnoho odstínů zelené barvy. Teplé a tajemné aroma, ve kterém ucítíme sluníčko. Guarani Despalada je další geniální produkt, který rozhodně nesmí chybět u vás doma. „Velmi silný hráč” ve své kategorii.

Sušina je nádherná. Na rozdíl od divoké, odvážné elaborády, ve které jsou viditelné jak lístky, tak i větvičky a hodně pylu, v despaladě máme pečlivě poukládané malé lístky.Tyto lístky nás svádí svou zeleností. Jakmile lístky zalijeme horkou vodou, začínají ji absorbovat a vytvářejí tak jedinečnou, teplou, sladovou, jemnou vůni. Aroma se nevnucuje, ba naopak, čeká, až si ho sami vychutnáme. Dokáže ovládnout naše smysly, stačí si jen přičichnout.

První doušky nás přenesou do tropické oblasti Guaranini Despalada. To však neznamená, že hned po prvním doušku už nemáme co poznávat. Celé yerba má toho hodně co představovat. Když pijeme despalado, je to, jako bychom utíkali ke slunci, pomalu se pohybovali po jeho paprscích mezi oblaky na nebi. Vychutnáváme si poslední doušky. Ta chuť je prostě nezapomenutelná. A i když je to cesta velmi jemná a delikátní, není vůbec nudná. Také díky sladovému znění. Tady, jako by to ostré páĺive slunce, se kterým se setkáváme v elaborádě, ustupovalo. Zde začíná chuť despalady – západ slunce. A i když je už večer, nejsme vůbec unavení. Mate totiž odbourává únavu a povzbuzuje nás. Tak máme sílu na večení relax spolu s přáteli nebo jen sami se sebou.

Guarani Despalada je zapadající paraguayské slunce, které se pomaličku ztrácí z obzoru. A tak rychle utíkejte za ním, abyste mohli ochutnat jeho poslední sluneční paprsky.

V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.
Technické parametry:
Hmotnost:
400g
Komentáře uživatelů
Seznamte i jiné klienty se svými komentáři
Zeptej se na produkt:

Pokud jste nenašli ve výše uvedeném popisu vše co jste chtěli vědět o daném produktu, tak nám pošlete na e-mail Vaše dotazy a my Vám na ně s radostí odpovíme jak nejrychleji to bude možné.

E-mail:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
Otázka:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
zaznáčená pole- Toto pole je nutné vyplnit k objednávce. - jsou nutná
Doporuč tento produkt:

Pokud chcete poiformovat své známe o produktech, které by je mohli zajímat, tak využíjte níže uvedený formulář.

Pro:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Můžete uvést více e-mailových adres
Podpis:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Obsah:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
zaznačená pole - Toto pole je nutno vyplnit k objednávce. - jsou nutné
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel