Informace o produktě

Yerba Verde Mate Green Pomelo De Oriente 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Pomelo De Oriente 0,5kg
Producent: Verde Mate
142.00 / 1ks.
284,00 Kč / kg
In stock

Levněji v sadě !

Cena zboží mimo saduCena sady
Yerba Verde Mate Green 3x500gYerba Verde Mate Green 3x500g452.00Kč451.00KčUšetříte (0.22%)

Svěží vůně citrusů hned po otevření balení symbolizuje nové dobrodružství, po boku Verde Mate Pomelo de Oriente. Ve složení citrusové kompozice naleznete: svěží mátu, kousky pomela, ibišek a pomerančovou kůru. Tento mix chuná skvěle za tepla i za studena. Je to nápoj plný síly a energie, který nám dodá správnou dávku osvěžení.

Nasládlá chuť pomela, lehce nahořklá chuť pomerančové kůry a kyselkavý ibišek společně se zeleným mate vytvoří vyváženou chuť. I na pohled vypadá tato směsice opravdu lákavě. Svěží zelená barva cesmíny paraguayské spolu s různými kousky pomela a částmi pomerančové kůry nás prostě uchvátí. V pozadí zahlédneme také ibišek. A tak si celá tato kombinace doslova prosí o zalití.

Po otevření balíčku cítíme sladké a osvěžující aroma, které se po zalití vodou stává mnohem intenzivnější. Náš čich je uchvácen čarovnou vůní nápoje.

Myslím, že tato kompozice Verde Mate by si zasloužila ocenění. Má velmi bohatou chuť i aroma. Setkáme se v ní s chutí sladkou, hořkou a také jemně nakyslou, a to vše díky svěžím citrusům. Mate se neztrácí v celku, naopak se spolu s ostatními složkami podílí na jeho složení. Tento odvar si musíte vychutnat, protože každý jeho doušek je úplně jiný.

Verde Mate Pomelo de Oriente je velmi specifické mate, ve kterém si sami vyberete směr, ve kterém budete po dobu popíjení kráčet. Pamatujte však, že všechny cesty jsou správné.

V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.
Technické parametry:
Hmotnost:
500g
Informacje dodatkowe:
W zakładzie konfekcjonujemy produkty zawierające orzechy. Staramy się, by pakowanie alergenów odbywało się w najdłuższym możliwym odstępie czasu, jednak nie możemy w 100% zagwarantować, że w pakowanych produktach nie znajdą się się śladowe ilości alergenu
Komentáře uživatelů
Seznamte i jiné klienty se svými komentáři
Zeptej se na produkt:

Pokud jste nenašli ve výše uvedeném popisu vše co jste chtěli vědět o daném produktu, tak nám pošlete na e-mail Vaše dotazy a my Vám na ně s radostí odpovíme jak nejrychleji to bude možné.

E-mail:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
Otázka:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
zaznáčená pole- Toto pole je nutné vyplnit k objednávce. - jsou nutná
Doporuč tento produkt:

Pokud chcete poiformovat své známe o produktech, které by je mohli zajímat, tak využíjte níže uvedený formulář.

Pro:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Můžete uvést více e-mailových adres
Podpis:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Obsah:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
zaznačená pole - Toto pole je nutno vyplnit k objednávce. - jsou nutné
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel