Informace o produktě

Yerba Verde Mate Green Rosa 0,5kg

Yerba Verde Mate Green Rosa 0,5kg
Producent: Verde Mate
Hodnocení: 5/55.00 / 5 (1 hodnocení)
142.00 / 1ks.
284,00 Kč / kg
In stock

Spojení růží a mate je skvělý nápad. Od dětství jsem miloval růže a toto zamilování se se mnou táhne až do dnes. Proto, když jsem objevil tuto jedinečnou kombinaci růže a mate, zamiloval jsem se.

Sušina Verde Mate je skvělá a přírodní. Plná různých odstínů zelené barvy, se kterými se mísí červené části lístků růže spolu s ibiškem. Vypadá prostě úžasné.

Aroma je jedinečné, není možné si jej zaměnit s žádným jiným mate. Růže je na prvním místě. Vůně je přírodní, živá, jako by květy byly čerstvě natrhané. Nejzajímavější aroma je však hned po prvním zalití sušiny. Je sladší a sladší. Čerstvě zalité Verde Mate Rosa voní úchvatně – jako poupě.

První dojem z Verde Mate je jednoznačně různorodost a proměnlivost v chuti a aroma. V prvním momentě cítíme cesmínu, ale hned další doušek nám přináší nasládlou růžovou chuť, která se proměňuje v růžovo-ibiškovou kyselkavou chuť. Všechny ingredience se slučují v jeden velmi chutný celek.

V továrně jsou balené produkty, které obsahují arašídy. Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili co nejdéle balení alergenů, ale nemůžeme zaručit, že balené produkty neobsahují stopy alergenů.
Technické parametry:
Hmotnost:
500g
Informacje dodatkowe:
W zakładzie konfekcjonujemy produkty zawierające orzechy. Staramy się, by pakowanie alergenów odbywało się w najdłuższym możliwym odstępie czasu, jednak nie możemy w 100% zagwarantować, że w pakowanych produktach nie znajdą się się śladowe ilości alergenu
Komentáře uživatelů
Množství hodnoceníí: 1 Průměrné hodnocení: 5.00
Hodnocení: Hodnocení: 5
Autor:
Výborná vůně a jemná dlouho trvající chuť, bez přítomnosti prachových částic a větviček. Už jsem chutnal jiné produkty této značky, také nezklamaly. Tato značka je můj favorit.
Seznamte i jiné klienty se svými komentáři
Zeptej se na produkt:

Pokud jste nenašli ve výše uvedeném popisu vše co jste chtěli vědět o daném produktu, tak nám pošlete na e-mail Vaše dotazy a my Vám na ně s radostí odpovíme jak nejrychleji to bude možné.

E-mail:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
Otázka:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
zaznáčená pole- Toto pole je nutné vyplnit k objednávce. - jsou nutná
Doporuč tento produkt:

Pokud chcete poiformovat své známe o produktech, které by je mohli zajímat, tak využíjte níže uvedený formulář.

Pro:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Můžete uvést více e-mailových adres
Podpis:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Obsah:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
zaznačená pole - Toto pole je nutno vyplnit k objednávce. - jsou nutné
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel