Informace o produktě

CBSe Silueta Naranja 0,5kg

CBSe Silueta Naranja 0,5kg
Producent: CBSé
136.00 / 1ks.
272,00 Kč / kg
Out Of Stock

Vyráběno v Argentíně na plantážích Santa Ana. Formule byla opracována přes známého v Jižní Americe doktora Alberta Cormillota. Silueta v doslovném překladu znamená figuru. Pravě o figuru v této kompozici jde. Hořká chuť a kouřové aroma obsadí druhé místo v dopňcích stravy. Do popředí se vysouvá pomerančové aroma, které se udržuje i po několika zalitích. Harmonii celku přináší bylinné složky, které  tónují kompozici do příjemné, osvěžující a žíivé chuti. Spektrum složek kompozice je velmi imponující. Najdeme zde: mátu rolní (paleo), plody šípkové řůže, fenykl obecný, mátu obecnou, aloisii citronovou, boldo, mořskou řasu. Výrobce informuje, že směs je obohacena o zinek a vitamíny ze skupiny B: B1,B2, B5, B6, B9, B12. Naše klientela často podtrhává, že Silueta Naranja patří k jedným z nejchutnějších yerba mate s ovocným nadechem. Je univerzální. Je pro něj ideální klasické luhování. Je perfektní k přípravě terere v horkých dnech. Vychutnejte si tuto vyjímečnou kompozici. Skvělá pro začínající mateisty, a také jako dárek pro ženy.    

Technické parametry:
Hmotnost:
500g
Komentáře uživatelů
Seznamte i jiné klienty se svými komentáři
Zeptej se na produkt:

Pokud jste nenašli ve výše uvedeném popisu vše co jste chtěli vědět o daném produktu, tak nám pošlete na e-mail Vaše dotazy a my Vám na ně s radostí odpovíme jak nejrychleji to bude možné.

E-mail:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
Otázka:
Toto pole je nutné vyplnit k objednávce.
zaznáčená pole- Toto pole je nutné vyplnit k objednávce. - jsou nutná
Doporuč tento produkt:

Pokud chcete poiformovat své známe o produktech, které by je mohli zajímat, tak využíjte níže uvedený formulář.

Pro:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Můžete uvést více e-mailových adres
Podpis:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
Obsah:
Toto pole je nutno vyplnit k objednávce.
zaznačená pole - Toto pole je nutno vyplnit k objednávce. - jsou nutné
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel