Celebrity a yerba mate

2017-07-25

bombilla yerba mate tykwa naczynkoCelebrity a yerba mate
Yerba mate je nápoj známý na celém Světě. Lidé pijící tento nápoj si cení jeho blahodárných ůčinků a také skvělé a intenzivní chuti. Mezi těmito lidmi, najdeme také známé osobnosti. Rádi bychom Vám představili pár z nich..

 

Papež František
Narodil se v Americe, proto již v dětství okusil cemínu paragayskou. Papež se narodil v Buenos Aires, v rodině, ve které pití odvaru z této rostliny bylo na denním pořádku. Vatikánské zdroje uvádí, že papež pije pravidelně tento nápoj. Dočetli jsme se také, že si až z Argentíny přivezl vlastní bombillu, která s ním po boku putuje na každé jeho cestě. Proč papež ale pije tento nápoj? Tvrdí, že ho uklidňuje.
 

Luis Suarez
Slavný uruguayský fotbalista ne jenom, že má na svém kontě mnoho podařených zápasů, ale také pravidelně pije yerba mate. Má to , ale nějakou spojistost na jeho výkony? Toto se ještě nepodařilo nikomu zjistit, ani probádat, ale byl viděn mnohokrát právě s tímto nápojem. Také jeho kolega s týmu FC Barcelóna a rodák papeže Františka miluje tento odvar....

 

Lionel Messi
Pamatujte, že yrba mate, ma mnoho pozitivních vlastností mezi jinými povzbuzuje paměť a koncentraci, dodává energii a zbystřuje smysly. Když se proto koukneme na to co Messi dokáže na hřišti, můžeme tvrdit, že to je díky pravidelnému pití yerba. Messi je jedním z nejlepších fotbalistů na Světě – a proto by bylo skvělé uskutečnit výskum na téma „ Jaký vliv ma na něj pití yerba” Možná je právě yerba ten nejvhodnější nápoj pro fotbalisty.

Madonna
Je to jedna z nejznámějších popových zpěvaček všech dob. Je známá svým perfekcionismem a precizností. Sice už jí dávno není 18 let, ale pořád vypadá velmi dobře. Je to díky tomu , že pravidelně cvičí se svými profesionáními trenéry, a také dodržuje správnou životosprávu. Její trenérka, Nicole Winhoffer jednou prohlásila „Madonna si před koncertem dodává energii vypitím odvaru z yerba”

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel