Celebrity, které jsou fanoušky Yerba Mate

2018-01-24

celebrity a yerba mate

Celebrity a yerba mate

Yerba mate je nápoj známy na celém Světě. Milióny lidí si dopřávají jeho jedinečnou chuť denně. Znají jeho vyjímečné chuťové a blahodárné vlastnosti. Mezi fanoušky yerba se také objevují známe osobnosti. My vám zde zaprezentujeme pětici, kterou jsme si vybrali.

Papež Franišek

Rodilý argentýnec, papež František opravdu dalekou cestu k poznání Yerba máte neměl. Pochází s míst, kde se cesmína paraguayská vyskituje. Narodil se v Buenos Aires, v rodině, ve které pití yerba bylo na denním pořádku. Podle katolických zdrojů je známo, že si papeř regulérně dopřává svojí dávku yerba mate. Také si prý přivezl z Argentíny vlastní bombili, kterou má vždycky po boku. A proč vlastně papež pije odvar? Jelikož funguje blahodárně na nervy.

Luis Suarez

Slavný uruguayský fotbalista ne jenom, že dává góly a zastrašuje soupeře, ale také si dopřává regulérně yerba mate. Ptáte se zdali to má nějaký vliv na jeho efektivitu? Bohužel vám nemůžeme uvézt jednoznačnou odpověď. Jelikož doposud neproběhly žádné výzkumy na toto téma, avšak co je zajímavé, je to, že také jeho kolega z FC Barcelona a rodák papeže Františka Lionel Messi si rád dopřeje odvar.

Lionel Messi

Pamatuje si že yerba mate má mnoho blahodárných, pozitivních vlastností. Mezi ně patří například: obnova koncenrace a paměti, dodává energii a osvěžuje mysl. Pokud se tedy koukneme na Lea Messiho, jeho výsledky na hřiští, můžeme tvrdit, že také yerba mate ma vliv na jeho výsledky. Bylo by skvělé provézt výzkum na téma: Vlivu yerba na Messiho ůspěšnost. Možná právě yerba je ideální nápoj právě pro fotbalisty.

Madonna

Jedna s nejznámějších popových zpěvaček všech dob je známá svou profesionalitou a perfekcionizmem. Sice už jí bylo svých osumnáct, nicméně to nic nemění na tom, že pořád vypadá skvěle. Je známo, že Madonna regulérně cvičí po boku svých trenérů, a drží se zdravého stravování. Její trenérka, Nicole Winhoffer prozradila, že si před koncerty dopřává dávku energie s pomocí odvaru z yerba mate.

 

Wojciech Cejrowski

Známy polák, který se nijak nehanbí tím, že miluje yerba mate. Je známy svými názory, které mnohdy vzbuzují kontroverzi a také tím že si rád dopřeje pořádnou dávku yerba mate. Tento novinář je silně spjat s Latinskou Amerikou. Nejenom, že regulérně pije yerba mate, ale také vyrábí a prodává mýdla s jeho vůní.


 


 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Rozumím
pixel